KaVo na českém trhu


Značky Gendex, Leica, KaVo, Kerr, Ormco, SpofaDental a SybronEndo patří do úspěšné americké skupiny Danaher. Na českém trhu nyní všechny tyto značky zastupuje jeden tým, který je připraven poskytnout Vám komplexní řešení v oblasti Vaší praxe.

Na trh přinášíme špičkové produkty pro všeobecné zubní lékaře, endodontisty, ortodontisty, zubní techniky i dentální hygienisty.

Svým klientům nabízíme kromě světově uznávaných výrobků také množství služeb, mezi které patří například osobní návštěva za účelem návrhu ordinace, poskytnutí rady týkající se údržby a zacházení s produkty a jiné. Výsledkem je spokojený zákazník a produkt s bezproblémovou a dlouhou životností.

Společnost KaVo

KaVo. Dental Excellence.

Toto je hlavní zásada společnosti KaVo s centrálou sídlící v německém Biberachu an der Riss.

Již více než 100 let zaměstnanci KaVo vyvíjí, vyrábí a prodávají vysoce kvalitní výrobky, které určují nové standardy na trhu.

KaVo svou důslednou inovací významně přispělo k pokroku v zubním lékařství. To z něj udělalo jednu z vůdčích mezinárodních společností, která tvoří základ pro budoucí růst v dentálním oboru. Důkazem je více než 2200 patentů a užitných vzorů, které byly uděleny v Německu i v zahraničí.

Hlavní činnost společnosti je rozdělena do oblasti zubních instrumentů, stomatologických souprav a zobrazování. Mezi ve světě nejznámější KaVo produkty patří turbínky, násadce, diagnostika, soupravy, rentgeny, CAD/CAM.

www.kavo.cz

Společnost Kerr

Kerr Corporation, dceřiná společnost Sybron Dental Specialties je výrobcem předních stomatologických produktů prodávaných po celém světě. Firma Kerr, od roku 1891 se sídlem ve Spojených státech, vyvíjí a vyrábí produkty, které se v současné době používají při každé rekonstrukci chrupu.

KerrHawe SA, se sídlem ve Švýcarsku, působí v Evropě a na Středním východě - poskytuje produkty a služby evropským zubním lékařům a distributorům. V oblasti kompozit, vazebných prostředků, otiskovacích materiálů, cementů a příslušenství pro jednotlivé postupy, je společnost Kerr často průkopníkem.

www.kerrdental.cz

Společnost Ormco

Společnost Ormco je význačná více jak 45letou historií v poskytování vysoce kvalitních, inovačních výrobků v oblasti ortodoncie a vynikajících služeb svým zákazníkům.

Produkty Ormco prokazatelně zkracují dobu léčby, zatímco pacientovi je zachováno pohodlí. Zárukou pro zákazníky společnosti Ormco je poskytování produktů a služeb, které zákazníci potřebují a chtějí - produkty, které vytvářejí skvělou ortodontickou praxi pro lékaře i pacienty.

www.ormco.com

Společnost SpofaDental

SpofaDental a. s. je českým výrobcem nekovových dentálních materiálů. Společnost patří do skupiny firem Sybron Dental Specialties korporace Danaher Corporation.

Výroba byla postupně koncentrována do jednoho závodu v České republice, který splňuje veškeré požadavky na výrobu prostředků zdravotnické techniky. Společnost SpofaDental ve svém portfoliu nabízí materiály pro zubní ordinace i laboratoře.

www.spofadental.com

Společnost SybronEndo

SybronEndo je inovátorem v oblasti endodoncie více než 100 let. Zakládající společnost, Kerr Endo, byl prvním výrobcem endodontických nástrojů a materiálů na světě.

Ve skutečnosti, K-file byl pojmenován po Kerr. Mnoho velkých společností a vůdců endodontického průmyslu se spojilo, aby ze SybronEndo vytvořilo to, co je dnes: jedničku v oblasti kvality endodontických produktů.
Společnost SybronEndo neustále vyvíjí nové produkty, techniky a materiály pro zlepšení endodontické praxe.

www.sybronendo.com 

KaVo
Türkova 2319/5b
budova Prague Gate
Praha 4 Chodov
149 00

Tel.: +420 272 090 201

Servisní odd.: +420 272 090 210

© Created by it2b s. r. o.