O společnosti


KaVo. Dental Excellence.

Toto je hlavní zásada společnosti KaVo s centrálou sídlící v německém Biberachu an der Riss.

Již více než 100 let naši zaměstnanci vyvíjí, vyrábí a prodávají vysoce kvalitní výrobky, které určují nové standardy na trhu.

KaVo svou důslednou inovací významně přispělo k pokroku v zubním lékařství. To udělalo z KaVo jednu z vůdčích mezinárodních společností, která tvoří základ pro budoucí růst v dentálním oboru. Důkazem je více než 2200 patentů a užitných vzorů, které byly uděleny v Německu i v zahraničí.

Naše hlavní činnost je rozdělena do oblasti zubních instrumentů, stomatologických souprav a zobrazování.

Mezi ve světě nejznámější KaVo produkty patří turbínky, násadce, diagnostika, soupravy, rentgeny, CAD/CAM.

 

KaVo globální přítomnost

Celosvětově se více než 3000 zaměstnanců a 18 poboček zaměřuje na zákazníka a snaží se o jeho co nejvyšší spokojenost.

KaVo svět

 

Fakta a čísla

S více než 3000 zaměstnanci po celém světě pečujeme o vysokou kvalitu a Vaši spokojenost. V současné době máme vlastní obchodní pobočky v 18 zemích a jsme zastupováni výhradně exkluzivními smluvními prodejci (KaVo celosvětově) prakticky ve všech zemích světa.

Jako globální společnost KaVo nyní vyrábí na čtyřech místech ve světě. Výsledkem toho je flexibilita, orientace a blízkost k zákazníkům.

 

KaVo Dental Excellence v 21. století

KaVo neustále zlepšuje procesy k udržení vysoké kvality, které jsou od začátku spojeny se značkou a výrobky této uznávané společnosti.

KaVo bude i nadále poskytovat komplexní, udržitelné a detailní řešení pro dentální odborníky a bude pracovat tak, aby se prokázalo jako spolehlivý partner a odborný konzultant ve všech oblastech stomatologie v současnosti i v budoucnosti.

 

KaVo
Türkova 2319/5b
budova Prague Gate
Praha 4 Chodov
149 00

Tel.: +420 272 090 201

Servisní odd.: +420 272 090 210

© Created by it2b s. r. o.