Servis dentální techniky


Servisní středisko


Naše servisní středisko je:

  1. Cenově dostupné – při opravách na dílně máme jednotnou sazbu za práci, ať už oprava trvala hodinu nebo tři, vy platí stále stejně. Poštovné je ZDARMA a všechny zásilky jsou pojištěny.

  2. Solidní - po obdržení opravy je zákazník telefonicky kontaktován a je mu sdělena cenová kalkulace opravy. Teprve na základě souhlasu zákazníka s cenou opravy je oprava provedena.

  3. Kvalitní - k opravě používáme výhradně originální náhradní díly z KaVo Německo. Zaručujeme vysokou odbornou úroveň a pravidelná školení techniků přímo u výrobce. Máme nejlepší diagnostické vybavení servisního střediska na opravu instrumentů KaVo v ČR a využíváme servisních novinek přímo od výrobce.

  4. Rychlé - máme skladem velké množstvím náhradních dílů, díky tomu doba opravy standardně nepřesáhne 5 dnů. Zásilky odesíláme společností PPL, která doručuje následující pracovní den.

Máte problémy se svými násadci?

Nezdá se Vám jejich zvuk, vibrace nebo upínání?

Vyzkoušejte bezplatně náš servisní tým!

 

  • Pokud nám zašlete na přezkoušení svůj instrument, ZDARMA zkontrolujeme jeho základní parametry!

  • Náš technik se s Vámi po obdržení násadce telefonicky spojí a společně se dohodne na postupu servisních prací.

  • Pokud nebudete souhlasit s navrženým postupem nebo bude pro Vás výše opravy příliš vysoká, navrhneme optimální řešení nebo odešleme instrument zpět ZDARMA.

 

 

KaVo
Türkova 2319/5b
budova Prague Gate
Praha 4 Chodov
149 00

Tel.: +420 272 090 201

Servisní odd.: +420 272 090 210

© Created by it2b s. r. o.